Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/www/cz/majdalenkyreality/www/index.php:1) in /home/www/cz/majdalenkyreality/www/src/auth.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/www/cz/majdalenkyreality/www/index.php:1) in /home/www/cz/majdalenkyreality/www/src/auth.php on line 2
Majdalenky Reality
VYHLEDÁVÁNÍ

Typ nabídky:

Typ objektu:
AKTUALITA

Od ledna se bude stavět podle přísnějších norem. Podle nařízení EU musí být rodinné domy energeticky šetrnější. A bude to dražší.

21. 10. 2019, 11:24

Plánujete stavbu rodinného domu? Příští rok pro vás bude přelomový. Stavebníci od 1. ledna musí splnit přísnější podmínky na energetickou spotřebu domu.


Zobrazit novinky
Prodej zavedené RESTAURACE ZNOJMO MUDr.Jana Jánského
ID nemovitosti:
392
Typ nabídky:
Prodej
Typ objektu:
Ostatní
Vlastnictví:
Osobní
Dispozice:
Typ budovy:
Podlaží:
2
Plocha:
3139 m2
Cena:
15 900 000 Kč
Adresa:
ulice MUDR.Jana Jánského
Podrobný popis:
Exkluzivně nabízíme prodej objektu s dlouholetou prestiží.Restaurace je po zdařilé celkové rekonstrukci a nabízí nám vyhledávané místo jak k rodinným oslavám, akcím.Vlastní parkoviště pro 50 osobních automobilů.Hlavní restaurace má s barem, třemi salonky, zázemím, kuchyň, skladovací prostor, výtah, šatna, toalety, krb, zahrádka, venkovní zahrada, skladové prostory, kanceláře.Dále menší salonek pro akce se vstupem na terasu s krbem a udírnou.Hlavní restaurace má kapacitu kolem 100 míst.Vše je nachystané, možné kdykoliv začít podnikat.V patře jsou dva samostatné salonky, vlastní sociální zařízení, bar a jiné. Kapacita kolem 70 míst další taneční parket, bar, kapacita 50 míst.Také můžeme využít jako školící zařízení, možnost celý objekt upravit dle svých možností, vršek na ubytování, spodek na restaurace.K využití 2 krát výtah, celkově podsklepeno.Ve sklepě několik místností, prádelna, pracovna, údržba, kanceláře, mandlovna, sklady, kotelna a jiné.Opravdu velice mnoho místa jak v celém objektu tak i kolem a v neposlední řadě v podsklepení, kde vytvořit odpočinkovou zónu pro klienty.restaurace se nachází na okraji města, dostupnost i MHD.Celková plocha 3 113 m2. Zastavěná plocha 1 287m2.
Zakázku vyřizuje: