Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/www/cz/majdalenkyreality/www/index.php:1) in /home/www/cz/majdalenkyreality/www/src/auth.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/www/cz/majdalenkyreality/www/index.php:1) in /home/www/cz/majdalenkyreality/www/src/auth.php on line 2
Majdalenky Reality
VYHLEDÁVÁNÍ

Typ nabídky:

Typ objektu:
AKTUALITA

Od ledna se bude stavět podle přísnějších norem. Podle nařízení EU musí být rodinné domy energeticky šetrnější. A bude to dražší.

21. 10. 2019, 11:24

Plánujete stavbu rodinného domu? Příští rok pro vás bude přelomový. Stavebníci od 1. ledna musí splnit přísnější podmínky na energetickou spotřebu domu.


Zobrazit novinky
Prodej rodinného domu Letonice - Rezervace
ID nemovitosti:
388
Typ nabídky:
Prodej
Typ objektu:
Rodinný dům
Vlastnictví:
Osobní
Dispozice:
5+1
Typ budovy:
Cihlový
Podlaží:
1
Plocha:
700 m2
Cena:
5 000 000 Kč
Adresa:
Letonice
Podrobný popis:
Prodeji rohového rodinného domu o dispozici 5+kk + pracovna v obci Letonice nedaleko obce Slavkov, okr. Vyškov. Jedná se o rodinný dům po rekonstrukci se zahradou, uzavřeným dvorem s posezením garáží,vjezdem. Celková plocha 700m2, zastavěná plocha a nádvoří 201m2, zahrada cca 500m2.
Zakázku vyřizuje: